הרשמה   | כניסה
Russian
המוצרים שלנו:בעיית המים
נמאס לכם לסחוב בקבוקים?
מחפשים פתרון מושלם לבעיית האבנית בבית?
רוצים ליהנות ממים קרים וחמים, צלולים בלחיצת כפתור?
 הצטרפו להצלחה!
מי הטבע מציעה מגוון רחב של פתרונות איכות לבעית המים בישראל.
שירות טכנאים בפריסה ארצית,
מחירים מצוינים!

 מי עדן תשהה את פעילות המילוי של מוצריה
מי עדן תשהה את פעילות המילוי של מוצריה
16 בפברואר 2009  מאת: עדי דברת, theMarker
 
הסיבה: חוסר עקביות בתוצאות בדיקות המים. צפויים שיבושים באספקת המוצרים בימים הקרובים. הנזק הצפוי לחברה: למעלה ממיליון ש`. מי עדן הודיעה, כי תשהה את פעילות המילוי של מוצריה. מהחברה נמסר, כי בשל חוסר עקביות בתוצאות בדיקות המים השגרתיות באיגום המעיין שהתקבלו בימים האחרונים, החליטה החברה באופן יזום להשהות את פעילות המילוי של מוצריה, ולפעול במהירות לבדיקת הנושא. זאת נעשה, על פי החברה, בתיאום עם משרד הבריאות וגורמים מקצועיים נוספים.

ראה מידע נוסף..     

 נביעות עוצרת את שאיבת המים
נביעות עוצרת את שאיבת המים
16 בפברואר 2009 וואלה - חדשות
 
נביעות מצטרפת למי עדן: בעקבות הגשמים משבוע שעבר, התגלתה עכירות במים והחברה הפסיקה לשאוב מהמעיין שלמרגלות הר נפתלי, לאחר שמי עדן הודיעה אתמול על עצירת מילוי המים של מוצריה, גם נביעות מודיעה הבוקר על השהיית הפעילות. נביעות הודיעה לבורסה, כי "כתוצאה מהגשמים העזים שירדו בצפון הארץ בשבוע שעבר, נוצר סחף שגרם לעליה בעכירות המים במעין `עין זהב`. מעל רמת התקן המותרת במים מינרלים טבעיים".

ראה מידע נוסף..     

 מחקר: מים בבקבוק אינם נקיים יותר ממי ברז
מחקר: מים בבקבוק אינם נקיים יותר ממי ברז
מאת שירות "הארץ"

בדיקת עשרה מותגי מים מובילים בארה"ב גילתה 38 סוגי כימיקלים, בהם דשן, חומרים ממיסים ומרכיב רדיואקטיבי בדיקות מותגים מובילים של מים מינרליים גילו בבקבוקים מגוון חומרים מזהמים אשר ניתן למצוא, על פי רוב, דווקא במי ברז "רגילים". כך עולה ממחקר שפורסם היום (רביעי) בידי קבוצת פעילי סביבה בארצות הברית.
 

 מהנדסת במש' הבריאות: מי בקבוקים לא בריאים
מהנדסת במש' הבריאות: מי בקבוקים לא בריאים
מיטל יסעור בית-אור 
12.11.08
 
החברות המשווקות מים בבקבוקים לא יאהבו את זה. מהנדסת בכירה במשרד הבריאות קובעת במסמך מפתיע שמי הברז בישראל לא רק בריאים לשתיה, אלא טובים יותר ממי הבקבוקים ש"עלולים להזיק לבריאות".  אם אתם לא יכולים לוותר על מים מינרלים, כדאי שתדעו: לדעת מהנדסת בכירה במשרד הבריאות שתיית מים בבקבוקים היא "אופנה" שאין לה יתרונות בריאותיים או תזונתיים. כמו כן היא מזהירה כי מים מינרלים עלולים להכיל יותר זיהומים, הם מפוקחים פחות, ועלולים להכיל תוצרי לוואי של פלסטיק, שמסכנים את בריאותנו.

ראה מידע נוסף..     

 איכות מי השתייה בישראל
איכות מי השתייה בישראל

באיזה איזור בארץ נפסלו הכי הרבה מקורות מים? איפה המים די בסדר? כמה ציאניד יש לכם במים? קבלו את דו"ח איכות מי השתיה בישראל לשנים 2001-2005
הוועדה לזכויות האדם של האו"ם הכירה בכך שלכל אדם זכות יסוד לקבלת מי שתייה בנגישות ובאיכות טובה. מים המשמשים לשתייה, חייבים להיות נקיים ממיקרואורגניזמים גורמי מחלות, וכן מחומרים כימיים ברמות העלולות לגרום להשפעה על בריאות האדם. על המים להיות נגישים ובעלי טעם ומראה אסתטיים.


ראה מידע נוסף..     

 מצב המים בישראל: מחלות, זיהומים ומחסור חמור
מצב המים בישראל: מחלות, זיהומים ומחסור חמור
"בריאות" ליאורה אהרון 
22.03.06

מדוע בישראל, הסובלת ממחסור חמור ביותר במים, אין מדידות אמיתיות של איכות המים, ואין מדדים הבוחנים כמה אנשים מתים בישראל ממחלות המועברות במים מזוהמים? לרגל יום המים הבינלאומי. בימים אלו מטרידה את המדינה שפעת העופות, למרות שלשמחתנו אף אדם עדיין לא חלה בה. האם יש בישראל נתונים על מספר האנשים שחלו או מתו כתוצאה ממחלות המועברות במים מזוהמים? התשובה המוכרת לצערנו: אין.

ראה מידע נוסף..     

 בעיית המים
בעיית המים
מים ואויר הינם היסודות החיוניים ביותר בחיינו המים מהווים יותר מ-70% מגופנו ובלעדיהם לא יתכנו חיים מן הסוג המוכר לנו.
רק כ- 3% מכלל המים המצויים על פני כדור הארץ הינם מים מתוקים שניתן לנצלם לשתיה ולחקלאות. הדרישות לגבי איכות המים הן יחסיות לתכליות השימוש השונות. למי שתייה דרושה דרגת ניקיון גבוהה אבל מותרת תכולת מלחים מסוימת כגון מלח בישול,ומינרלים מסוימים.

ראה מידע נוסף..     

 |  ראשי |  אודות  |  בעיית המים  |  שאלות ותשובות  |  אמנת שירות  |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
מי הטבע-לתת טיפה יותר- www.mteva.co.il © כל הזכויות שמורות
מי הטבע | ע.מ 033845702 | טלפון: 1-800-205-405 | 08-6758633 | פקס: 08-6754307
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל