הרשמה   | כניסה
Russian
המוצרים שלנו:שאלות ותשובות
נמאס לכם לסחוב בקבוקים?
מחפשים פתרון מושלם לבעיית האבנית בבית?
רוצים ליהנות ממים קרים וחמים, צלולים בלחיצת כפתור?
 הצטרפו להצלחה!
מי הטבע מציעה מגוון רחב של פתרונות איכות לבעית המים בישראל.
שירות טכנאים בפריסה ארצית,
מחירים מצוינים!

מדוע כדאי לי יותר לרכוש דווקא דרך האתר של "מי הטבע"?
אנו ב"מי הטבע" לא אומרים שאנו הכי גדולים. אבל אנו משתדלים להיות הכי טובים, תוך שימת דגש על רמה שירותית גבוהה ביותר ללקוח. אנו משתדלים יותר, לתת תמורה מלאה לכספו של הלקוח.

בשוק רווי ותחרותי חשוב מאוד השירות ללקוח. אצלנו לקוח לא מרוצה יכול לבטל את העיסקה בתוך 14 יום מעת ההתקנה, עם החזרה כמעט מלאה של כספו.(למעט עלות התקנה וסננים, בסך 290 ₪.)
הרכישה דרך האתר הינה מאובטחת SSL, לכל רכישה באתר קיים תיעוד מלא. כשאתם קונים מ"מי הטבע", אתם קונים ישירות מהיבואן, וכך חוסכים פערי תיווך. דבר נוסף, ברכישה דרך האתר, אתם חוסכים עלויות כוח אדם, עמלות סוכנים, ובכך נהנים ממחיר זול יותר בנוסף להטבה בגובה 5%.
לפרטים נוספים ניתן לפנות למוקד הטלפוני,בכל שאלה או בקשה.

האם איכות המים זהה בכל מקום בארץ?
איכות המים בברזים שונה ממקום למקום. איכות המים הינה פונקציה של מקור השאיבה, איכות הצנרת הביתית, ומזהמים סביבתיים שנספחו למים. ישנם מקומות בישראל בהם המים איכותיים מאוד (למשל באיזור רמת הגולן) וישנם מקומות עם מים בעייתיים במיוחד.(למשל איזור גוש דן, ירושלים).
לכן יש להתאים את רמת הסינון לפי רמת איכות המים באותו איזור. מגוון הפתרונות שאנו מציעים ב"מי הטבע" נותן מענה לכל רמת זיהום, כך שתוכלו ליהנות ממי שתיה צלולים ברמה הגבוהה ביותר.

כמה עולה מתקן מים מינרלים?
חברות המים המינרלים מנסות למשוך לקוחות במחירים שנראים על פניו אטרקטיביים:
חברת נביעות מציעה מתקן מים ב-99 ₪. המחיר כולל שירות + 2 כדים לחודש. ההצעה נראית מפתה,אך בפועל אינה אטרקטיבית כלל וכלל. בכל כד של מים יש 19 ליטר. כלומר סה"כ 38 ליטר, מים למשפחה.
כלומר 1.2 ליטר מים למשפחה ביום. לא ריאלי. סביר מאוד להניח שתצטרכו להזמין לפחות עוד 2 כדים. (למשפחה ממוצעת בת 4 נפשות), וזה כבר מייקר את הדיל ל 160 ₪ לחודש.


160 ₪ לחודש זה אומר: 1920 ₪ בשנה! כמעט 2000 ₪ בשנה על מים.

במי עדן החשבון כמעט זהה. לאחרונה יצאה חברת מי עדן במבצע של שקל ליום,כלומר 31 ₪ לחודש. לא כולל כדים. עלות הכדים זהה למחירים של נביעות (פחות או יותר), כלומר גם במקרה זה משפחה ממוצעת תוציא  כ-2000 ₪ בשנה על מים. ב-2000 ₪ ניתן לרכוש מתקן מים מבית "מי הטבע", ולאחר מכן להוציא כ-250 ₪ בשנה על סננים. המתקן שלכם ולאחר העלות הראשונית, שהיא זהה להוצאה השנתית במים המינרלים, אתם מתחילים לחסוך כ-1750 ₪ בכל שנה, מהשנה השניה.

עלות אחזקת מתקן תמי4
מעבר לעלות הרכישה הראשונית של מתקן המים בתמי4, (כ-3000 ₪) ישנן עלויות תקופתיות נוספות. עלויות אחזקת מתקן תמי בר פמילי, המידע מתוך אתר תמי4:
עלות סננים: 214 ₪ + 43 ₪ דמי משלוח=257 ₪.
את הסננים יש להחליף פעמיים בשנה: 257*2=514 ₪.
נורת UV פעם בשנה: 249 ₪ + 43 ₪= 292 ₪.
סה"כ עלות שנתית: 292+514=806 ₪.
את הנורה והסננים למתקני פמילי לא ניתן להשיג במקום אחר מלבד אצל תמי4.
לשם ההמחשה: עלות החלפת סננים + משלוח לשנה בחברת "מי הטבע" היא 290 ₪ לשנה.את הסננים ניתן להשיג גם במקומות אחרים. חסכון של 516 ₪ לשנה.


עד כמה זה בטוח להציג את פרטי כרטיס האשראי באתר?
כל המידע המועבר בדף הרכישה מוצפן ע"י פרוטוקול SSL, פרוטוקול אבטחה מיוחד המונע מצד ג` לראות את המידע המוצפן בקוד מיוחד.
ללא מפתח לקוד לא ניתן לצפות בנתונים.
 |  ראשי |  אודות  |  בעיית המים  |  שאלות ותשובות  |  אמנת שירות  |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
מי הטבע-לתת טיפה יותר- www.mteva.co.il © כל הזכויות שמורות
מי הטבע | ע.מ 033845702 | טלפון: 1-800-205-405 | 08-6758633 | פקס: 08-6754307
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל